070. Aleksander LESSER

300.00

KRÓL PRZEMYSŁAW I

Litografia, papier; 36 x 28 cm (w świetle ramy)

Sygnowany z płyty: Rys. A. Lesser / lit. W. Walkiewicz / Przemysław I / Król polski X. Pomorski / odbito w litografii A. Pecq & Co w Warsz. 482

Z: Królowie Polscy, Warszawa, 1860

Cena wywoławcza 200

Estymacja 250 – 300

177 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

17 listopad 2018 | sobota, godz: 17:00