076A. KUBEK, Polska, Warszawa, Jan Pogorzelski, ok. 1845

1,500.00

Srebro, próba 12, wewnątrz złocone, waga 102, 6 g, wys.9,5 cm, śr. 7 cm

Puncowanie: Pogorzelski; w Warszawie; 12; głowa jelenia

Wyryte: MK

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 1800 – 2000

177 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

17 listopad 2018 | sobota, godz: 17:00