071. PARA KANDELABRÓW W STYLU EMPIRE, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, pocz. XX w.

22,000.00

Brąz złocony i patynowany, wys. 57 cm

Puncowanie: BR.ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA

Czteroświecowe, przyścienne, trzon w formie hermy

Cena wywoławcza 22000

Estymacja 26000 – 28000

176 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

20 październik 2018 | sobota, godz: 17:00