162. Zuzanna JANKOWSKA

1,000.00

FASHION VICTIM, 2018

Akryl, płótno; 90 x 90 cm

Z cyklu Perypetie XXI w.

Sygnowany p.d.: ZJankowska; sygnowany, opisany na odwrocie

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1800 – 2000

Zuzanna JANKOWSKA

ur. 1991 Warszawa

W 2016 ukończyła studia stołecznej ASP na wydziale Grafiki. Zwyciężczyni w prestiżowym konkursie o Nagrodę Artystyczną Siemensa 2016. Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową oraz komputerową. W swoim malarstwie łączy graficzny realizm z geometrią. Nawiązuje do popkultury, humoru i symbolizmu.