173. Bartłomiej CHWILCZYŃSKI

800.00

STACJA METEORO(NIE)LOGICZA, 2011

Akryl, płótno; 100 x 130 cm

Sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1500 – 2000

177 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

17 listopad 2018 | sobota, godz: 17:00