Jacek MALCZEWSKI

140,000.00

AUTOPORTRET Z EURYDYKĄ I HERMESEM, 1914

Olej, płótno;
55,7 x 51,7 cm
Sygnowany i datowany u góry po prawej: J Malczewski 1914.

cena sprzedaży: 140 000 zł

cena wywoławcza: 85 000 zł

44 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

21 maj 2005 | sobota, godz: 17:00

8