024. Z. WĘGLIŃSKI

700.00

WIDOK NA RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE, ok. 1930

Akwarela, gwasz, papier; 50 x 33 cm

Sygnowany l.d.: Z.Węgliński

Cena wywoławcza 700

Estymacja 900 – 1000

176 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

20 październik 2018 | sobota, godz: 17:00