026. DZIECKO Z GRZECHOTKĄ, 1854

700.00

MALARZ NIEROZPOZNANY

Olej, płótno dublowane; 28 x 22,5 cm

Sygnowany p.śr.: I.M. 54

Cena wywoławcza 700

Estymacja 1800 – 2000

176 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

20 październik 2018 | sobota, godz: 17:00