Jerzy KOSSAK

9,000.00

UŁAN Z RANNYM KONIEM, 1942

Olej, tektura; 35 x 50 cm

Sygnowany p. d.: Jerzy Kossak | 1942
Na odwrocie dwa stemple: herb Kos i napis na obwodzie: JERZY KOSSAK | Kraków pl. Kossaka; Stwierdzam autentycz / ność tego obrazu / Jerzy Kossak

Cena wywoławcza 5000

Estymacja 7000 – 8000

176 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

20 październik 2018 | sobota, godz: 17:00

Jerzy KOSSAK

1886 Kraków – 1955 Kraków

1886 Kraków – 1955 Kraków