CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, Izrael Szekman, 1890 -1898

5,400.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, waga 422 g, 8,5 x 13 x 8,5 cm

Wyryty monogram SS

Puncowanie: I.SZEKMAN, ryba; dwugłowy orzeł