109. ALBUM LEGIONÓW POLSKICH

800.00

Kraków 1933

pod protektoratem szefa Wojskowego Biura Historycznego generała Juljana Stachiewicza, oprac. W. Lipiński (tekst), E. Qurini (fot.), J. Swirysz-Ryszkiewicz i A. Nałęcz-Korzeniowski (akwarele i rys.), A. Girs i B. Barcz (oprac. graficzne)

34 cm; s. 362; oprawa: wydawnicza płócienna autorstwa Roberta Jahody. Zawiera 740 fotografii, 6 akwarel, 8 rysunków wykonanych specjalnie do tego wydania.

Stempel własnościowy Biblioteki 1 Pułku Artylerii Ciężkiej

Stan: zaplamienia, przetarcia, oprawy, zaplamienia papieru, luźne strony

Cena wywoławcza 700

Estymacja 900 – 1000

176 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

20 październik 2018 | sobota, godz: 17:00