117. DZIEŁA JĘDRZEJA ŚNIADECKIEGO

300.00

Wydanie Michała Balińskiego, w Warszawie, nakładem Augusta Emmanuela Glücksberga, 1840

VI tomów w dwóch woluminach, 24,5 cm, s. 288,320, 284, 194, 162, 200

Oprawa: Zakład Introligatorski A. Majewskiego w Lublinie; skórzana, grzbiet z tłoczeniami, złoceniami.

Przetarcia krawędzi grzbietu, przebarwienia papieru

Cena wywoławcza 300

Estymacja 900 – 1000

176 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

20 październik 2018 | sobota, godz: 17:00