Jan Krzysztof KLUK

900.00

ROŚLIN POTRZEBNYCH, POŻYTECZNYCH, WYGODNYCH, OSOBLIWIE KRAJOWYCH ALBO KTÓRE W KRAJU UŻYTECZNE BYĆ MOGĄ, UTRZYMANIE, ROZMNOŻENIE I ZAŻYCIE

Tom III, O rolnictwie, zbożach, łąkach, chmielnikach, winnicach i roślinach gospodarskich

Edycya druga w Warszawie roku 1802 w Drukarni Xięży Pijarów

17,5 cm, s.352, tabl. złoż; opr. półskórek

Wpis własnościowy Tymoteusza Łuniewskiego

Przetarcia oprawy, przebarwienia papieru, ubytek dolnego rogu 3 strony