219. POPIELNICZKA DO CYGAR, Polska, poł. XX w.

200.00

Szkło szlifowane, plater na nowym srebrze, śr. 15 cm

Puncowanie: VaV / MET

Cena wywoławcza 200

Estymacja 250 – 300

176 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

20 październik 2018 | sobota, godz: 17:00

Pamiątka z PRLu