JATAGAN, Turcja lub Bałkany, XIX w.

1,380.00

Stal, miedź złocona, srebrzona, kość, szklane, czerwone i zielone koraliki; pochwa: drewno, stal, skóra; dł. całk. w pochwie 65 cm, bez pochwy 61 cm, głowni 49,5 cm