256. PUDEŁKO NA LEKARSTWA, Chiny, XIX w.

340.00

Miedz złocona, emalia; 60 x 43 x 23 mm

Cena wywoławcza 340

Estymacja 400 – 500

176 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

20 październik 2018 | sobota, godz: 17:00