Christo Grzegorz STEFANOFF-MENDOLY

3,000.00

KANAŁ WENECKI, 1942

Olej, tektura; 60 x 70 cm

Sygnowany p.d.: G.Mendoly / -42-

Cena wylicytowana 3000

Cena wywoławcza 3000

Estymacja 3700 – 4000

175 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

08 wrzesień 2018 | sobota, godz: 17:00
2

1898 – 1966

Malarz pochodzenia bułgarskiego, studiował na Akademii Krakowskiej. W latach 1938-1939 miał wystawy w Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy.