113. PATENT OFICERSKI WIESŁAWA ANTONIEGO WYBRAŃCA

1,200.00

Nr. 48/37, awans na porucznika w korpusie saperów, 1.04.1937

Akwaforta, pergamin; 34 x 48,5 cm (odcisk), 47 x 61 cm (w świetle ramy)

Sygn. z płyty l. d.: RYT JAN WOJNARSKI, p. d.: W. JASTRZĘBOWSKI; pieczęć (suchy tłok) Ministerstwa Spraw Wojskowych

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 1500 – 1800

175 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

08 wrzesień 2018 | sobota, godz: 17:00