4,025.00 zł
Szkło bezbarwne, szlifowane, ryte, oprawa srebrna, złocona, próba 800, wys. 34 cm, śr. talerzyka 19,5 cm, waga talerzyka 142 g
Puncowanie: 800M, austriacka cecha importowa