7. D. LONG

2,000.00

PRZED KAWIARNIĄ, poł. XX w.

Olej, płótno; 41 x 51 cm

Sygnowany l.d.: D.Long

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2500 – 2800

174 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego
28 lipiec 2018 | sobota, godz: 17:00