39. Stefan NORBLIN

2,000.00

DAMA W NIEBIESKIEJ SUKNI

Akwarela, papier; 20 x 28,8 cm (owal)

Sygnowany l. śr.: S. Norblin

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2500 – 2600

174 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

28 lipiec 2018 | sobota, godz: 17:00

Stefan NORBLIN

1892 Warszawa – 1952 San Francisco

Praprawnuk Jana Piotra Norblina, – ilustrator, grafik reklamowy, malarz portrecista, projektant mody Stefan Norblin – ilustrator, grafik reklamowy, malarz portrecista, projektant mody jak również scenograf teatralny – należał w Polsce w okresie dwudziestolecia międzywojennego do grona najbardziej wziętych artystów. Scenograf teatralny – należał w Polsce w okresie dwudziestolecia międzywojennego do grona najbardziej wziętych artystów.