74. BERNARD

2,000.00

ŻAGLOWE KUTRY NA NABRZEŻU, 1928

Olej, płótno; 66 x 56 cm

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2500 – 3000

174 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

28 lipiec 2018 | sobota, godz: 17:00