133. IKONA -MANDYLION, Rosja, ok. poł. XVIII w.

6,000.00

Tempera, płótno naklejone na deskę, złocenie; okład: mosiądz srebrzony i złocony; 32 x 26,4 cm

Cena wywoławcza 6000

Estymacja 9000 – 10000

174 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

28 lipiec 2018 | sobota, godz: 17:00