4,000.00 zł
Srebro, wewnątrz złocone, waga 174 g, wys. 11,5, śr. 7,5 cm
Puncowanie: szyszka augsburska, monogram złotnika: IC/T
Na dnie wyryty dwugłowy orzeł z datą 1713
Johann Christoph Treffler (1652 – 1722) słynny złotnik Augsburski, mistrz od 1680 r.
Cena wywoławcza 4000
Estymacja 5000 – 6000
Aukcja 198, 12.12.2020