291. KUBEK Z POKRYWKĄ, Niemcy, Augsburg, Johann Christoph Treffler, ok. 1700

4,000.00

Srebro, wewnątrz złocone, waga 174 g, wys. 11,5, śr. 7,5 cm

Puncowanie: szyszka augsburska, monogram złotnika: IC/T

Na dnie wyryty dwugłowy orzeł z datą 1713

Johann Christoph Treffler (1652 – 1722) słynny złotnik Augsburski, mistrz od 1680 r.

Cena wywoławcza 4000

Estymacja 5000 – 6000

Aukcja 198, 12.12.2020