253. Magdalena SMĘTKOWSKA-KUKLIŃSKA

500.00

MARTWA NATURA

Olej, płótno; 50 x 60,5 cm

Sygnowany na odwrocie: Smętkowska M.

Cena wywoławcza 500

Estymacja 700 – 800

174 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

28 lipiec 2018 | sobota, godz: 17:00

Magdalena SMĘTKOWSKA-KUKLIŃSKA

ur. 1937

Malarka. Absolwentka (1963) warszawskiej ASP. Osiadła w podhalańskich Brzegach.