21. Christo Grzegorz STEFANOFF-MENDOLY

1,000.00

ŁÓDŹ Z KOLOROWYMI ŻAGLAMI

Olej, tektura; 38 x 35 cm

Sygnowany l.g.: G. Mendoly

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1600 – 1800

173 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

16 czerwiec 2018 | sobota, godz: 17:00

Christo Grzegorz STEFANOFF-MENDOLY
1898 – 1966

Malarz pochodzenia bułgarskiego, studiował na Akademii Krakowskiej. W latach 1938-1939 miał wystawy w Warszawie, Poznaniu i Bydgoszczy.