24. MARTWA NATURA Z FIGURKĄ PELIKANA, 1920

4,000.00

Olej, płótno; 69 x 56,5 cm

MALARZ NIEROZPOZNANY

Sygnowany l.d.: Hayden / 20

Cena wywoławcza 4000

Estymacja 5000 – 6000

173 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

16 czerwiec 2018 | sobota, godz: 17:00