Przemysław PABUDZIŃSKI

722.00

PEJZAŻ ZE STOGAMI, 1971

Olej, płótno; 50,5 x 70 cm

Sygnowany l.d.; Pabudziński P. / 1971.

Przemysław PABUDZIŃSKI

1948 – 1996

Malarz; studiował warszawskiej ASP (dyplom 1977). Miał ponad 50 wystaw indywidualnych i kilkanaście zbiorowych. Obrazy artysty znajdują się w kolekcjach prywatnych, w zbiorach rozmaitych instytucji finansowych oraz w zbiorach, m.in. Muzeum Narodowego w Krakowie, Ministerstwa Kultury i Sztuki, „Zachęty