43. PORTRET MĘŻCZYZNY Z ROZDWOJONĄ BRODĄ, 1 poł. XVII w.

4,500.00

Olej, płótno dublowane; 50 x 37 cm

MALARZ NIEROZPOZNANY

Na odwrocie nalepka z początku XX w. weneckiej galerii antyków Giuseppe Dominiciego: DOMINICI GIUSEPPE | VENISE | MAGASIN | D.ANTIQUES ET OBJECTS D’ART z odręcznym numerem 409 8282

Postać sportretowana podobna do króla Zygmunt Augusta

Cena wywoławcza 4000

Estymacja 8000 – 9000

173 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

16 czerwiec 2018 | sobota, godz: 17:00