LICHTARZ Z HERBEM KSIĄŻĄT LUBOMIRSKICH, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, pocz. XX w.

8,050.00

Srebro, próba 2, waga 736 g, wys. całk. 32,5 cm

Puncowanie: Łopieński / Warszawa; w owalu W, głowa w chuście, 2

Wyryty herb książąt Lubomirskich – Drużyna (Szreniawa bez krzyża) pod koroną książęcą