69. Medal, ZWYCIĘZCY IV CHALLENGE’U, 1934

1,300.00

Autor: Olga Niewska

Brąz, śr. 50 mm

A; dwie głowy w prawo Jerzy Bajan i Gustaw Pokrzywka: napis: KPT. PIL. BAJANOWI i SIERŻ. MECH. POKRZYWCE L.O.P.P., sygnatura: Olga Niewska

R: samolot, napis: BOHATERSKIEJ ZWYCIĘSKIEJ ZAŁODZE R.W.D. 9 JAN ŚNIADECKI KRAKÓW LUBLIN WDZIĘCZNE SPOŁECZEŃSTWO CHALLENGE 1934

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1000 – 1200

173 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

16 czerwiec 2018 | sobota, godz: 17:00