70. SYGNET TOWARZYSTWA SZKOŁY LUDOWEJ, Polska, 1931-1939

600.00

Srebro, próba 3, waga 18 g, pole 19 x 16 mm

Puncowanie: 3, głowa w chuście, K

Pudełko

Cena wywoławcza 600

Estymacja 700 – 800

173 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

16 czerwiec 2018 | sobota, godz: 17:00