CUKIERNICA, Rosja, Moskwa, Warwara Aleksiejewa Baładanowa, 1896

3,220.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, kość (uchwyt) waga 373 g, wys. 15,5 cm

Puncowanie: AA/1896, 84, św. Jerzy, BБ