BRANSOLETA, XX w.

4,025.00

Waga całk. 20 g

Złoto pr. 585, w miejscu naprawy przy zawiasie pr. 540; 2 brylanty łącznie ok. 0,5 ct I/Si; 4 diamenty w szlifie 8/8 łącznie ok. 0,14 ct; 8 szmaragdów łącznie ok. 0,25 ct, 3 tygrysie oka w szlifie kaboszon

Puncowanie: 14K