CUKIERNICA Z ŁYŻECZKĄ, Anglia, Birmingham, Minshull & Latimer, 1887

632.00

Srebro, próba streling (925), wewnątrz złocona, waga całk. 154 g, 8,5 x 15 x 8 cm,

Puncowanie: M & D, lew, n, kotwica

Łyżeczka dobrana, USA, John M. Roberts