191. ŻARDYNIERA Z PELIKANAMI, k. XIX w.

1,250.00

Majolika, 12 x 27,5 x 11 cm

 Sygnowany wyciskiem: S&SM; 259

Cena wywoławcza 1250

Estymacja 1500 – 1600

173 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

16 czerwiec 2018 | sobota, godz: 17:00