6. MALARZ NIEROZPOZNANY

500.00

ZAPRZĘG, ok. 1930

Cena wywoławcza 500

Estymacja 700 – 800

 172 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

12 maj 2018 | sobota, godz: 17:00

Olej, płótno; 26 x 39 cm

Sygnowany p.d.: Krops(…)