48. PARA SPINEK DO MANKIETÓW, Rosja (?), pocz. XIX w.

150.00

PARA SPINEK DO MANKIETÓW, Rosja (?), pocz. XIX w.

 172 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

12 maj 2018 | sobota, godz: 17:00

Cena wywoławcza 150

Estymacja 200 – 250

Srebro, niello, śr. 26 mm, mocowanie na kopyto

Stan zachowania: odpryski