150.00 zł
PARA SPINEK DO MANKIETÓW, Rosja (?), pocz. XIX w.
172 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego
Cena wywoławcza 150
Estymacja 200 – 250
Srebro, niello, śr. 26 mm, mocowanie na kopyto
Stan zachowania: odpryski