51. Wincenty Stefan WIŚNIEWSKI

450.00

Plakietka, ROKITNA, 1917

 172 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

12 maj 2018 | sobota, godz: 17:00

Cena wywoławcza 450

Estymacja 550 – 600

Brąz, 32 x 51 mm

Sygnowany : W.S.Wiśniewski