53. OFICERSKA BUSOLA KIERUNKOWA wz.32, Polska, Warszawa, Z. Jeznacki

800.00

OFICERSKA BUSOLA KIERUNKOWA wz.32, Polska, Warszawa, Z. Jeznacki

 172 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

12 maj 2018 | sobota, godz: 17:00

Cena wywoławcza 600

Estymacja 700 – 800

Obudowa plater na mosiądzu 7,5 x 7 cm

Sygnowana: godło polski między literami W. P. / Z.Jeznacki / Warszawa / wz.K.M.32 / No15160

Wykonany na zamówienie Wojska Polskiego na wyposażenie oficerów