046. ODZNAKA ORGANIZACYJNA ZWIĄZKU OFICERÓW REZERWY wz. 1938

200.00

Srebro, brąz, emalia, 20 x 20 mm

  Cena wywoławcza 200

Estymacja 250 – 300

178 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

15 grudzień 2018 | sobota, godz: 17:00

Trzyczęściowa, słupek, na rewersie wybite: A / 536; słupek sygnowany: Zjednoczeni Grawerzy Warszawa. Marszałkowska 145

Stan zachowania: ubytek emalii

Należała do Jana Novaka