200.00 zł
JÓZEF PONIATOWSKI, Polska, XIX/XX w.
172 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego
Cena wywoławcza 200
Estymacja 500 – 700
Relief, cynk, śr.16 cm
Sygnowana: W. Święcki