85. Wojciech ŚWIĘCKI

200.00

JÓZEF PONIATOWSKI, Polska, XIX/XX w.

 172 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

12 maj 2018 | sobota, godz: 17:00

Cena wywoławcza 200

Estymacja 500 – 700

Relief, cynk, śr.16 cm

Sygnowana: W. Święcki