400.00 zł
Mosiądz srebrzony, 54 x 48 mm
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600
Sygnowany WG
Na rewersie wybite: PROMOWANEMU NA OFICERA W.P. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO PASTERSKIE KS. JÓEF GAWLINA BISKUP POLOWY W.P. 15.VIII.1934 R.