143. RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ NA ORLE, Polska, Warszawa, Wiktor Gontarczyk, 1934

400.00

Mosiądz srebrzony, 54 x 48 mm

172 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

12 maj 2018 | sobota, godz: 17:00

Cena wywoławcza 400

Estymacja 500 – 600

Sygnowany WG

Na rewersie wybite: PROMOWANEMU NA OFICERA W.P. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO PASTERSKIE KS. JÓEF GAWLINA BISKUP POLOWY W.P. 15.VIII.1934 R.