247. Józef Ignacy KRASZEWSKI

500.00

POLSKA W CZASIE TRZECH ROZBIORÓW

 172 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

12 maj 2018 | sobota, godz: 17:00

Cena wywoławcza 500

Estymacja 600 – 700

Warszawa, nakład Gebethnera i Wolffa, 1902-1903

III tomy, 24 cm, s. 424, 416, 564, liczne ilustracje, oprawa płócienna, tłoczenia, złocenia

oderwania oprawy, przetarcia krawędzi, stemple własnościowe