249. Eligiusz NIEWIADOMSKI

200.00

WIEDZA O SZTUCE

 172 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

12 maj 2018 | sobota, godz: 17:00

Cena wywoławcza 200

Estymacja 300 – 350

Na tle jej dziejów, malarstwo, architektura, rzeźba, przemysł artystyczny

Nakładem Trzaski, Everta & Michalskiego w Warszawie, 1923

23,5 cm, s.466, il.347, oprawa płócienna, złocenia

rozdarty grzbiet, przetarcia krawędzi okładki, wpis własnościowy