269. IKONA W KIOCIE, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, k. XIX w.

2,250.00

IKONA W KIOCIE, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, k. XIX w.

 172 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

12 maj 2018 | sobota, godz: 17:00

Cena wywoławcza 2250

Estymacja 2800 – 3000

Tempera, deska, 31 x 26 cm, ramka drewniana, złocona, z przedstawieniem Gołębicy Ducha Świętego, kiot drewniany z przeszklonymi drzwiczkami 44 x 35 cm