CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, Moskwa, 1878

1,610.00

Ikona, olej, deska, okład srebrny, próba 84, 17,5 x 14 cm
Puncowanie: ИВ; B.C./1878, 84, św. Jerzy