83. SERWIS DEKOROWANY W IRYSY, Cesarstwo Rosyjskie, Ryga, Kuzniecow, 1887 – 1915

2,500.00

Fajans, czarny nadruk, w składzie 4 talerze płaskie (śr. 24,5 cm) , 5 głębokich (śr. 24,5 cm) i półmisek 48 x 31 cm

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3000 – 3500

Sygnowane czarnym drukiem: dwugłowy orzeł, Товарищества МС Кузнецова K.P. M.Dreyling S. Busch 522

Stan zachowania: 2 talerze ze szczerbkami, 2 z włosowym pęknięciem

171 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

14 kwiecień 2018 | sobota, godz: 17:00