FILIŻANKA DEKOROWANA W INDYJSKIE KWIATY, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XX w.

460.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, wys. 5, śr. spodka 11 cm
Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, kropka; czarną farbą naszkliwnie: 288 b 5