227. TRZY WRÓBLE, Dania, Kopenhaga, Bing & Grondahl, 1948-1951

500.00

Figurka, porcelana, farby podszkliwne, 10 x 16 x 146 cm
Sygnowane kobaltem podszkliwnie: B&G; zielonym drukiem: trzy wieże / B&G / Kjobenhavn / Denmark; zieloną farbą: 1670 / P; ryta: IP

Cena wywoławcza 500

Estymacja 700 – 800

Stan zachowania: drobny odprysk na ogonku

171 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

14 kwiecień 2018 | sobota, godz: 17:00